Wyślij wiadomość
products

Metalowy detergent do detergentu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Henan
Nazwa handlowa: Kesea
Numer modelu: Odpieniacz
Minimalne zamówienie: 500 KG
Cena: To be negotiation
Szczegóły pakowania: Worek papierowy 25 kg. Na zamówienie dostępny w dużych workach lub luzem.
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: L/C, T/T, gotówka
Możliwość Supply: 20 ton/miesiąc
Szczegóły informacji
nazwisko: Odpieniacz Warunki przechowywania: Trzymać z dala od światła i chłodu
Rodzaj: Chemiczne środki pomocnicze Miejsce pochodzenia: Henan
Użycie: <i>Flowable mortars, self-levelling mortars;</i> <b>Zaprawy płynne, zaprawy samopoziomujące;</b> <i> Inne nazwy: Środek przeciwpieniący
Numer EINECS: 209-183-3 PH: 6,0 ~ 8,0
High Light:

9006 65 9 środek przeciwpienieniowy do wody

,

Defoamer

,

środek przeciwpienieniowy dla wody


opis produktu

Metalowe Mydło DefoamerOprawa wody DefoamerAntifoaming Agent

Opis produktu:

Defoamer to substancja chemiczna, która zmniejsza i zapobiega wytwarzaniu pianki w cieczy.i środki przeciwpienieniowe działają poprzez zakłócanie i hamowanie tworzenia i stabilizacji bąbelków gazowych, zmniejszając lub eliminując w ten sposób obecność pianki.

 

Metalowy detergent do detergentu 0

Charakterystyka:

 

Szybko i skuteczniePo dodaniu do płynu szybko wchodzą one w interakcję z bąbelkami, zmniejszając ich stabilność i powodując ich pęknięcie i rozpraszanie się.

Środowiskowo przyjazne: Nowoczesne odpieniarki są często projektowane w sposób przyjazny dla środowiska i nie mają poważnego wpływu na ekosystem.Wiele urządzeń odkupujących tworzywa piankowe przyjęło formy biodegradowalne w celu zminimalizowania potencjalnego wpływu na środowisko.

Stosowanie w niskiej dawce: W celu osiągnięcia efektu przeciwpienieniowego zazwyczaj wymagane są tylko niewielkie ilości środków przeciwpienieniowych.Aby osiągnąć pożądany efekt, potrzebne są bardzo małe ilości odpieniania, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów i wpływu na środowisko.

 

Metalowy detergent do detergentu 1

 

Parametry techniczne:

Nazwa produktu
Środek przeciwpienieniowy
Nazwa marki
Kesea
Standardy klasy
Wartość przemysłowa
Numer CAS.
9006-65-9
Wymiar
Biały do jasnoludnego proszku stałego
Zawartość substancji stałych
>95%
Zastosowanie
Powierzchnia objęta niniejszym rozporządzeniem
Inne nazwy
antypianka
PH
6-8
 

Zastosowanie:

PRODUKCJA INDUSTRYJALNA: Czynniki przeciwpienieniowe są szeroko stosowane w różnych procesach produkcji przemysłowej, w tym w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, przetwarzaniu żywności, celulozie i papieru, wydobyciu z pól naftowych,przetwarzanie metalu, itp. W tych procesach obecność bąbelków powietrza może zakłócać pracę, wpływać na jakość produktu lub powodować awarię urządzenia,stosowanie odpieniarek może skutecznie kontrolować powstawanie bąbelków powietrza.

WYCZYCZENIE WOD: W procesach oczyszczania wodyŚrodek przeciwpienieniowyjest stosowany do usuwania bąbelków powietrza z wody w celu poprawy jakości wody i oczyszczania.Defoamery mogą być stosowane w oczyszczalniach ścieków w celu zmniejszenia zakłóceń pęcherzyków powietrza w procesie osadzenia i filtracjiPonadto odkuwarki mogą być stosowane w sprzęcie do oczyszczania wody i systemach rurociągowych w celu zapobiegania zatykania bąbelków powietrza i zmniejszenia zużycia energii.

ŻYWNOŚĆ I NAPOJI: Odkuwarki są powszechnie stosowane w przetwórstwie żywności i napojów w celu zapobiegania powstawaniu i stabilizacji pianki.napoje gazowane, produktów mlecznych, soków owocowych itp. w celu zmniejszenia powstawania pianki i rozlewu.na przykład w celu zapobiegania rozlewom pianki z oleju podczas smażenia żywności.

 

   

Opakowanie i wysyłka:

Produkt ten powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu i nie powinien być narażony na działanie promieni słonecznych ani w pobliżu źródła ciepła.gaszenie pożaru zgodnie z ogólną metodą produktów naftowych.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617772876123

WhatsApp : +8618937315170