Wyślij wiadomość
O nas
Xinxiang Kesea new material technology co., ltd

Xinxiang Kesea Tech Co., Ltd. znajduje się na wschodzie prowincji Henan, w mieście Xinxiang u stóp góry Taihang, z pięknym środowiskiem i wygodnym transportem.Kesea jest dostawcą usług chemicznych i rozwiązań zintegrowanym z B+RWprowadzono zaawansowane osiągnięcia naukowe i technologiczne w kraju i za granicą Integracja handlu zagranicznego, integracja handlu, magazynowania i logistyki.

Kesea posiada profesjonalny zespół marketingowy, który jest poważny, odpowiedzialny i odważny oraz posiada kompleksowe możliwości marketingowe na rynkach krajowych i zagranicznych.Kesea posiada również specjalistyczny dział badań i rozwoju we współpracy z uniwersytetami, i z powodzeniem opracowała kilka produktów z niezależnymi podstawowymi technologiami, obejmujących chemikalia budowlane, dodatki do powłok, dodatki pestycydowe, dodatki do produkcji papieru, środki myjące,codziennych dodatków chemicznych itp.

Zawsze kierujemy nasze działania w kierunku potrzeb klientów, nieustannie staramy się otwierać nowe pola dodatków chemicznych i zmierzamy w kierunku ochrony środowiska,i zaawansowanych technologiiSłużymy z uwagą, szczerą troską i stajemy się uczoną organizacją.

Xinxiang Kesea Tech Co., Ltd. odpowiada na obecną konkurencję rynkową i potrzeby rozwoju biznesu dzięki stabilnym produktom i rozsądnym rozwiązaniom,i spełnia potrzeby klientów dzięki elastycznym i wydajnym metodom działaniaSerdecznie witamy negocjacje biznesowe, współpracę i wspólny rozwój ze wszystkich środowisk w kraju i za granicą!

Zostaw wiadomość
Więcej produktów
Klient kiedykolwiek powiedział

Chcę powiedzieć, że Twoje produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystko twój propozycja, także dobry za sprzedaż świadczenie. -- Adela

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Utrzymywać ten chodzenie, i my wola ustalić pewien długi-warunek handlowy stosunki rezygnować ty. -- Charlie Bingham