پیام فرستادن
دربارهی ما
Xinxiang Kesea new material technology co., ltd

شرکت Xinxiang Kesea Tech Co. ، Ltd. در حومه استان هنان ، شهر Xinxiang در پای کوه Taihang واقع شده است ، با محیط زیبا و حمل و نقل مناسب.Kesea یک ارائه دهنده خدمات شیمیایی و راه حل است که یکپارچه سازی تحقیق و توسعهاین کشور دستاوردهای پیشرفته علمی و تکنولوژیکی را در داخل و خارج از کشور معرفی کرده است. ادغام تجارت خارجی، ادغام تجارت، انبار و لجستیک.

Kesea دارای یک تیم بازاریابی حرفه ای است که جدی، مسئول و شجاع است و دارای قابلیت های بازاریابی جامع در بازارهای داخلی و خارجی است.Kesea همچنین یک بخش تحقیقاتی و توسعه حرفه ای در همکاری با دانشگاه ها دارد.، و با موفقیت چندین محصول با فن آوری های اصلی مستقل را توسعه داده است، شامل مواد شیمیایی ساخت و ساز، افزودنی های پوشش، افزودنی های آفت کش، افزودنی های ساخت کاغذ، مواد شیمیایی لباسشویی,مواد افزودنی شیمیایی روزانه و غیره.

ما همیشه نیازهای مشتریان را به عنوان جهت تلاش های خود در نظر می گیریم، به طور مداوم تلاش می کنیم تا زمینه های جدیدی از افزودنی های شیمیایی را باز کنیم و به سمت حفاظت از محیط زیست سبز حرکت کنیم،و اهداف تکنولوژی بالاما با توجه و مراقبت صادقانه خدمت می کنیم و تبدیل به یک سازمان یادگیری می شویم.

شرکت Xinxiang Kesea Tech Co., Ltd به رقابت فعلی بازار و نیازهای توسعه کسب و کار با محصولات پایدار و راه حل های معقول پاسخ می دهد.و نیازهای مشتری را با روش های عملیاتی انعطاف پذیر و کارآمد برآورده می کندما صادقانه از مذاکرات تجاری، همکاری و توسعه مشترک از تمام جنبه های زندگی در داخل و خارج از کشور استقبال می کنیم!

پیام بگذارید
محصولات بیشتر
مشتری همیشه گفت

من می خواهم بگویم که محصولات خود را بسیار خوب است. برای شما پیشنهاد نیز خوب خدمات پس از فروش با تشکر از شما. -- Adela

ما اعتماد به کیفیت محصولات خود را. آن همیشه بهترین. نگه داشتن این رفتن و ما ایجاد یک رابطه تجاری بلند مدت با شما. -- Charlie Bingham