Mesaj gönder
Hakkımızda
Xinxiang Kesea new material technology co., ltd

Xinxiang Kesea Tech Co., Ltd., güzel bir çevreye ve uygun ulaşımla, Taihang Dağı'nın eteğinde Henan Eyaleti'nin iç kesiminde, Xinxiang Şehri'nde yer almaktadır.Kesea, Ar-Ge'yi entegre eden bir kimyasal ve çözüm hizmet sağlayıcısıdır., üretim ve ticaret. Ülkede ve yurtdışında gelişmiş bilimsel ve teknolojik başarıları tanıttı. Dış ticaretin entegrasyonu, ticaret, depolama ve lojistik entegrasyonu.

Kesea'nın ciddi, sorumlu ve cesur, profesyonel bir pazarlama ekibine sahip olması ve iç ve dış pazarlarda kapsamlı pazarlama yeteneklerine sahip olması.Kesea ayrıca üniversitelerle işbirliği içinde profesyonel bir araştırma ve geliştirme departmanına sahiptir., inşaat kimyasalları, kaplama katkı maddeleri, pestisit katkı maddeleri, kağıt yapım katkı maddeleri, yıkama kimyasallarını kapsayan bağımsız çekirdek teknolojileri ile birkaç ürünü başarıyla geliştirmiştir.,Günlük kimyasal katkı maddeleri vb. alanları.

Her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını çabalarımızın yönü olarak alıyoruz, sürekli olarak kimyasal katkı maddeleri için yeni alanlar açmaya çalışıyoruz ve yeşil, çevre koruma yönüne doğru ilerliyoruz,ve yüksek teknoloji hedefleriDikkatle hizmet ediyoruz, samimi bir şekilde ilgileniyoruz ve öğrenme organizasyonu oluyoruz.

Xinxiang Kesea Tech Co., Ltd. mevcut piyasa rekabetine ve iş geliştirme ihtiyaçlarına istikrarlı ürünler ve makul çözümlerle yanıt veriyor.ve esnek ve verimli çalışma yöntemleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılarBiz içtenlikle iş görüşmeleri, işbirliği ve yurtdışında yaşamın her kesiminden ortak gelişimi karşılıyoruz!

Mesaj bırakın
Daha fazla ürün
Müşteri Dedi

Ben ürünlerin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm öneri, ayrıca iyi satış sonrası hizmet için teşekkür ederiz. -- Adela

Ürünlerinizin kalitesine güveniyoruz. Her zaman en iyisidir. Bunu devam et, seninle uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kuracağız. -- Charlie Bingham